1. HAND WRITING COMPETITION ---PRE- NURSERY TO FIFTH GRADE

1. HAND WRITING COMPETITION ---PRE- NURSERY TO FIFTH GRADE           
 
Class =Pre-Nursery
Adm.no Position Name
2624 I Ekamnoor
2639 II Taranveer  Kaur
2618 III Sehajpreet Kaur
    Class =Nursery 
2516 I Akaljot Singh
2584 II Kartavya Dhuria
2553 III Aawas
Class =K.G Lotus
2377 I Kartik Mahto
2555 II Aarav Aneja
2384 III Shivraj 
Class =K.G Rose
2394 I Gurpreet Singh
2574 II Geetika
2584 III Ekamjot
Class =I Lotus
2332 I Manshirat kamboj
2339 II Sharandeep Kaur
2681 III Daksh
Class =I Rose
2340 I Naksh Narang
2447 II Hemani Ghogha
2379 III Vanshika
Class =II Lotus
2677 I Bhavnish
2256 II Sachi Kumari
2649 III Naveen Singh Bisht
Class =III Lotus
2333 I Aishdeep Kamboj
2434 II Bhawna
2338 III Khushdeep Kaur
Class =III Rose
2375 I Jasdeep Singh
2159 II Garv Siag
2175 III Sukhkirat Singh
Class =IV Lotus
2066 I Sanchita
2214 II Ruhani
2272 III Divanshi
Class =IV Rose
2049 I Mannat 
2044 II Armanpreet 
1926 III Vansh Deep
Class = V Lotus
1829 I Khushboo
2395 II Pinky Watts
1980 III Dishant 
Class = V  Rose
1799 I Harshita Jindal 
1983 II Angel Watts
2275 III Mannat Makkar

2. CLAY MOULDING COMPETITION---- PRE- NURSERY TO SECOND GRADE

2. CLAY MOULDING COMPETITION---- PRE- NURSERY TO SECOND GRADE
Class =Pre-Nursery
Adm.no Position Name
2616 I Arav
2686 II Shiva
2654 III Japnoor
Class =Nursery 
2553 I Aawas
2584 II Kartavya Dhuria
2597 III Armandeep Singh
Class =K.G Lotus
2386 I Harnoor Singh
2547 II Navjot Singh
2602 III Lavi
Class =K.G Rose
2561 I Waris Doda
2372 II Jasmine Kaur
2416 III Maanvi Verma
Class =I Lotus
2421 I Chahat Bedi
2423 II Harshul Dhawan
2310 III Yuvika Kamboj
Class =I Rose
2506 I Himmat SinghBhullar
2447 II Hemani Ghogha
2661 III Nishant Gupta
Class =II Lotus
2222 I Eknoor Kaur
2487 II Ishita Choudhary
2589 III Kunal                 

3.PARTS OF BODY COMPETITION----PRE- NURSERY TO SECOND GRADE

3.PARTS OF BODY COMPETITION----PRE- NURSERY TO SECOND GRADE
Class =Pre-Nursery
Adm.no Position Name
2616 I Arav
2621 II Prabhdyal Singh
2617 III Samar
Class =Nursery 
2553 I Aawas
2551 II Arman Singh Sidhu
2668 III Aayan
Class =K.G Lotus
2384 I Shivraj
2377 II Kartik Mahto
2577 III Harnoor Dhanoa
Class =K.G Rose
2394 I Gurpreet Singh
2416 II Maanvi Verma
2485 III Ekamjot
Class =I Lotus
2310 I Yuvika Kamboj
2525 II Khushiya Bano
2681 III Daksh
Class =I Rose
2447 I Hemani Ghogha
2379 II Vanshika
2566 III Rajeev Sidana
Class =II Lotus
2487 I Ishita Choudhary
2649 II Naveen Singh
2271 III RanjanWatts
 

MUSICAL CHAIR COMPETITION --------- PRE-NURSERY TO GRADE II

Class =Pre-Nursery
Adm.no Position Name
2618 I Sehajpreet Kaur
Class =Nursery 
2014 I Kartavya Dhuria
Class =K.G Lotus
2602 I Lavi
Class =K.G Rose
2646 I Noor Kamboj
Class =I Lotus
2339 I Sharandeep Kaur
Class =I Rose
2432 I Sharif
Class =II Lotus
2460 I Sachin Kumar

MY INTRODUCTION COMPETITION ------- PRE-NURSERY TO GRADE II

Class =Pre-Nursery
Adm.no Position Name
2616 I Arav
2621 II Prabhdyal Singh
2639A III Taranveer  Kaur
Class =Nursery 
2516 I Akaljot Singh
2553 II Aawas
2551 III Arman S.Sidhu
Class =K.G Lotus
2377 I Kartik Mahto
2384 II Shivraj 
2392 III Krishnam Munjal
Class =K.G Rose
2394 I Gurpreet Singh
2587 II Pulkit
2641A III Aarav
Class =I Lotus
2681 I Daksh
2513 II Ridhi
2310 III Yuvika Kamboj
Class =I Rose
2447 I Hemani Ghogha
2596 II Kavya
2371 III Japjivan
Class =II Lotus
2649 I Naveen Singh Bisht
2256 II Sachi Kumari
2278 III Harshita

POEM RECITATION COMPETITION----27-7-18 PRE- NUR TO II

Class =Pre-Nursery
2639A I Taranveer  Kaur
2616 II Arav
2660 III Tamanna
Class =Nursery 
2685 I Prabhleen Kaur
2516 II Akaljot Singh
2553 III Aawas
Class =K.G Lotus
2486 I Jasnoor Kaur
2377 II Kartik Mahto
2555 III Aarav Aneja
Class =K.G Rose
2416 I Maanvi Verma
2366 II Avitesh Singh
2517 III Sehajpreet
Class =I Lotus
2332 I Manshirat Kamboj
2525 II Khushiya Bano
2400 III Tanishka
Class =I Rose
2447 I Hemani Ghogha
2596 II Kavya
2327 III Pushpinder Kaur
Class =II Lotus
2278 I Harshita
2649 II Naveen Singh Bisht
2391 III Yashika Goyal

STORY TELLING COMPETITION ---- 1-8-18 PRE NUR TO II

Class =Pre-Nursery
2639A I Taranveer  Kaur
2616 II Arav
2642 III Abhijot Singh
Class =Nursery 
2668 I Aayan
2552 II Palak
2685 III Prabhleen Kaur
Class =K.G Lotus
2377 I Kartik Mahto
2486 II Jasnoor Kaur
2392 III Krishnam Munjal
Class =K.G Rose
2416 I Maanvi Verma
2485 II Ekamjot
2366 III Avitesh Singh
Class =I Lotus
2681 I Daksh
2310 II Yuvika Kamboj
2632 III Udit Chopra
Class =I Rose
2447 I Hemani Ghogha
2596 II Kavya
2541 III Bhuvi
Class =II Lotus
2487 I Ishita Choudhary
2278 II Harshita
2256 III Sachi Kumari

RECOGNITION COMPETITION--- PRE- NUR TO SECOND

Class =Pre-Nursery
Adm.no Position Name
2639A I Taranveer kaur
2616 II Arav
2621 III Prabhdyal Singh
Class =Nursery 
Adm.no Position Name
2685A I Prabhleen Kaur
2584 II Kartavya Dhuria
2668A III Aayan
Class =K.G Lotus
Adm.no Position Name
2377 I kartik Mahto
2384 II Shivraj
2471 III Prabhnoor
Class =K.G Rose
Adm.no Position Name
2394 I Gurpreet Singh
2587 II Pulkit
2517 III Sehajpreet
Class =I Lotus
Adm.no Position Name
2681A I Daksh
2332 II Manshirat Kaur
2640A III Yavnika
Class =I Rose
Adm.no Position Name
2596 I Kavya
2447 II Hemani Ghogha
2566 III Rajeev Sidana
Class =II Lotus
Adm.no Position Name
2271 I Ranjan Watts
2622A II Manan Garg
2278 III Harshita

DRAWING AND COLOURING COMPETITION 21 APRIL 2018 GRADE FIRST TO EIGHTH

Class =I Lotus
Adm.no Position Name
2332 I Manshirat kamboj
2339 II Sharandeep Kaur
2398 III Harjot Singh
Class =I Rose
Adm.no Position Name
2575 I Yashnoor Bhullar
2371 II Japjivan
2327 III Pushpinder kaur
Class =II Lotus
Adm.no Position Name
2487 I Ishita Choudhary
2222 II Eknoor Kaur
2247 III Gurjot Singh
Class =III Lotus
Adm.no Position Name
2434 I Bhawna
2197 II Himanshi Bedi
2676 III Ankush
Class =III Rose
Adm.no Position Name
1990 I Hardik Rai
2207 II Jashan Baweja
2591 III Krish
Class =IV Lotus
Adm.no Position Name
1919 I Taminder Kaur
2510 II Ekta
1987 III Prachi
Class =IV Rose
Adm.no Position Name
2330 I Khushdil
2557 II Sukhmandeep Singh
III  ------------ 
Class = V Lotus
Adm.no Position Name
1901 I Tarini Choudhary
2267 II Ridham Nagpal
1705 III Navjot Singh Brar
Class = V  Rose
Adm.no Position Name
2408 I Amritpal Singh
2629A II Ishrat Kaur
1983 III Angel Watts
Class =VI Lotus
Adm.no Position Name
2419 I Aishdeep Singh
1444 II Simran
1745 III Somik Sidana
Class =VI Rose
Adm.no Position Name
2664A I Aayushi Tomar
2445 II Parneet kaur
1635 III Neelam
Class = VII Lotus
Adm.no Position Name
2252 I Navraj Singh
2068A II Aishlisha
1750 III Sonu Kamboj
Class = VII  Rose
Adm.no Position Name
1478 I Piya
2663A II Nancy Tomar
2571 III Sapna
Class = VIII Lotus
Adm.no Position Name
1394 I Akshita
2598 II Sarabjeet Kaur
2321 III Mehak
Class = VIII  Rose
Adm.no Position Name
1247 I Tushar Garg
1171 II Avitesh Singh
1172 III Shenaz Sidhu

TABLE RECITATION COMPETITION KG TO V 12-09-18

Class =K.G Lotus
Adm.no Position Name
2377 I Kartik Mahto
2625A II Samrat kajla
2650 III Yash Rautela
Class =K.G Rose
Adm.no Position Name
2574 I Geetika
2394 II Gurpreet Singh
2559 III Paksh Thakral
Class =I Lotus
Adm.no Position Name
2332 I Manshirat kamboj
2632A II Udit Chopra
2400 III Tanishka
Class =I Rose
Adm.no Position Name
2566 I Rajeev Sidana
2506 II Himmat Singh Bhullar
2340 III Naksh Narang
Class =II Lotus
Adm.no Position Name
2271 I Ranjan Watts
2649 II Naveen Singh Bisht
2278 III Harshita
Class =III Lotus
Adm.no Position Name
2434 I Bhawna
2562A II Garima Garg
2171 II Tamanna
2318 III Romika
2255 III Soham Kumar
Class =III Rose
Adm.no Position Name
2652A I Dushyant
2305 II Gursahinoor Singh
2201 III Yashita Girdhar
Class =IV Lotus
Adm.no Position Name
2060 I Rizul
2270 II Gunjan Thakral
2600 III Aksh
Class =IV Rose
Adm.no Position Name
2031 I Garvit kamboj
1926 II Vanshdeep
2070 III Hanu Jhamb
Class = V Lotus
Adm.no Position Name
1814 I Prince Garg
1797 II Khushal Bansal
2267 III Ridham Nagpal
Class = V  Rose
Adm.no Position Name
1983 I Angel Watts
2275 II Manish Makkar
2156 III Kabir Soni

BOOKS AND BAG KEEPING COMP PRE-NUR TO II 4 SEPT 2018

Class =Pre-Nursery
Adm.no Position Name
2616 I Arav
2654A II Japnoor
2618 III Sehajpreet Kaur
Class =Nursery 
Adm.no Position Name
2551 I Arman S.Sidhu
2674A II Kohenoor
2553 III Aawas
Class =K.G Lotus
Adm.no Position Name
2547 I Navjot Singh
2540 II Rahmat Kaur
2555 III Aarav Aneja
Class =K.G Rose
Adm.no Position Name
2366 I Avitesh Singh
2365 II Abhijot Singh
2559 III Paksh Thakral
Class =I Lotus
Adm.no Position Name
2310 I Yuvika Kamboj
2632A II Udit Chopra
2513 III Ridhi
Class =I Rose
Adm.no Position Name
2447 I Hemani Ghogha
2541 II Bhuvi
2506 III Himmat Singh Bhullar
Class =II Lotus
Adm.no Position Name
2288 I Gurman Singh
2649 II Naveen Singh Bisht
2637 III Harsh

BOOKS AND BAG KEEPING COMP III TO VIII 11 SEPT 2018

Class =III Lotus
Adm.no Position Name
2562A I Garima Garg
2154 II Sahijdeep
2434 III Bhawna
Class =III Rose
Adm.no Position Name
2511 I Surya Parkash
2159 II Garv Siag
2375 III Jasdeep Singh
Class =IV Lotus
Adm.no Position Name
2272 I Divanshi
1919 II Taminder Kaur
1939 III Adeshwar Singh
Class = IV  Rose
Adm.no Position Name
2031 I Garvit Kamboj
1997 II Khushtaj Kaur
2343 III Reetkamal Sidhu
Class =V  Lotus
Adm.no Position Name
2395 I Pinky Watts
2290 II Harpreet Singh
1829 III Khushbu
Class = V Rose
Adm.no Position Name
2629A I Ishrat Kaur
1956 II Geet
2092 III Husandeep Kamboj
Class =VI Lotus
Adm.no Position Name
2367 I Anshika
2063 II Priyanka Chopra
1656 III Gurshan Singh Dhaliwal
Class =VI  Rose
Adm.no Position Name
1589 I Anshjot Kaur
2664A II Ayushi Tomar
1663 III Lovepreet Kaur
Class =VII  Lotus
Adm.no Position Name
1384 I Dhruvi Grover
2068A II Aishlisha
1474 III Gautam Goyal
Class = VII  Rose
Adm.no Position Name
1772 I Suhani
1478 II Piya
2291 III Kulbir kaur
Class =VIII  Lotus
Adm.no Position Name
1435 I Soundrya Chugh
1741 II Suhana Bulandi
1495 III Harmeet
Class = VIII  Rose
Adm.no Position Name
1171 I Avitesh Singh
1172 II Shehnaz Sidhu
1570 III Manjeet Nagar

COUNTING COMPETITION PRE - NUR TO NURSERY 11 SEPT 18

Class =Pre-Nursery
Adm.no Position Name
2616 I Arav
2686A II Shiva
2639A III Taranveer Kaur
Class =Nursery 
Adm.no Position Name
2685A I Prabhleen Kaur
2553 II Aawas
2584 III Kartavya Dhuria

BEST OUT OF WASTE (Vi to XII August 24,2018)

Classes -   VI to XII      Held on - 24 August,2018
Class =VI Lotus
Adm.no Position Name
2063 I Priyanka Chopra
2032 II Sunanda Goyal
1701 III Jigyasu Batra
Class =VI Rose
Adm.no Position Name
1703 I Pranjal
2204 II Diya
2664A III Ayushi Tomar
Class =VII Lotus
Adm.no Position Name
1487 I Laksh Babbar
1474 II Gautam Goyal
2334 III Opinder Singh
Class =VII Rose
Adm.no Position Name
1555 I Husanjot
1772 II Suhani
1569 III Neelam Nagar
Class = VIII Lotus
Adm.no Position Name
2010 I Dhruv Gandhi
2286 II Lakshita Rani
1394 II Akshita
1231 III Sanya Valecha
Class = VIII  Rose
Adm.no Position Name
1308 I Jasmandeep Singh
2165 II Diya
1333 III Anutaj Kaur
Class = IX Lotus
Adm.no Position Name
2166 I Palak
1138 II Saksham
1194 III Muskan Garg
Class =IX Rose
Adm.no Position Name
1622 I Anurag Bathla
1434 II Gatima
2475 III Neeraj Kumar
Class = X Lotus
Adm.no Position Name
1650 I Madhav Gumber
2030 II Komal
1228 III Gurkomaljot Singh
Class = X Rose
Adm.no Position Name
2105 I Diksha
1820 II Pragya
1985 III Smayra
Class = XI 
Adm.no Position Name
1868 I Rimsim Watts
1733 II Navneet Kaur
780 III Jasmine Kaur

RAKHI MAKING (III to XII August 22,2018)

Classes -   III to XII      Held on - 22 August,2018
Class =III Lotus
Adm.no Position Name
2154 I Sahijdeep
2197 II Himanshi Bedi
2562A III Garima Garg
Class =III Rose
Adm.no Position Name
2159 I Garv Siag
2296 II Tamish
2134 III Paridhi
Class =IV Lotus
Adm.no Position Name
2060 I Rizul
1915 II Abhinav Rattan
2214 III Ruhani
Class =IV Rose
Adm.no Position Name
2031 I Garvit Kamboj
1999 II Arjun Thakral
2049 III Mannat Narang
Class = V Lotus
Adm.no Position Name
1801 I Anshika
1972 II Kirandeep Kaur
1814 III Prince Garg
Class = V  Rose
Adm.no Position Name
2585 I Dishant Kamboj
1859 II Nitin Kumar
2156 III Kabir Soni
Class =VI Lotus
Adm.no Position Name
2420 I Mannat
2441A II Sahil Malethia
1739 III Rusmanjeet Jakhar
Class =VI Rose
Adm.no Position Name
2043 I Abhay Singh
1703 II Pranjal
1649 III Muskan Garg
Class =VII Lotus
Adm.no Position Name
1384 I Dhruvi Garg
2302 II Diksha
2273 III Lovepreet Singh
Class =VII Rose
Adm.no Position Name
2571 I Sapna
1569 II Neelam Nagar
1478 III Piya
Class = VIII Lotus
Adm.no Position Name
1394 I Akshita
1495 II Harmeet
1356 III Pihu
Class = VIII  Rose
Adm.no Position Name
1116 I Chetan Sharma
1172 II Shehnaz Sidhu
1475 III Manveer kaur
Class = IX Lotus
Adm.no Position Name
1389 I Gurleen kaur
1160 II Sania Rai
1671 III Aryan Gumber
Class =IX Rose
Adm.no Position Name
1159 I Gautam
2269 II Gagandeep Kaur
1199 III Harroopam Kaur
Class = X Lotus
Adm.no Position Name
978 I Gazal Babbar
2096 II Manveer Jakhar
2030 III Komal
Class = X Rose
Adm.no Position Name
1000 I Tamanna
1820 II Pragya
2105 III Diksha
Class = XI Lotus
Adm.no Position Name
2691A I Alisha Bishnoi
2084 II Jaanvi babbar
1733 III Navneet kaur
Class = XII Rose
Adm.no Position Name
1872 I Jagmeet S. Jakhar
625 II Tarun Jakhar
2135 III Khushdeep Brar

Debate Competition

Classes -   VI  to XII      Held on -3rd November,2018
Adm.no Position Name Class
1872 I Jagmeet Singh Jakhar XII
540 II Jobanjeet Kaur XII

Declamation Competition

Classes -   VI  to XII      Held on -3rd November,2018
Adm.no Position Name Class
1152 I Chahat Bulandi IX Lotus
1199 II Harroopam Kaur IX Rose

Creative writing competition held on Nov 3 ,2018

Classes -   VI  to XII      Held on - 03-11-2018
Grade- VI Lotus
Position Name
I Drishti
II Priyanks Chopra
III Simran
Grade- VI Rose
Position Name
I Diya
II Anshjot Kaur
III Mehar
Grade- VII Lotus
Position Name
I Aishlisha
II Dhruv
III Kangna Kataria
Grade- VII Rose
Position Name
I Suhani
II Kajal Thakral
III Hardil Kaur Randhawa
Grade- VIII Lotus
Position Name
I Mehak 
II Sanya Valecha
III Sania Narang
Grade- VIII Rose
Position Name
I Shehnaz Sidhu
II Paras Garg
III Tushar Garg
Grade- IX Lotus
Position Name
I Ripandeep
I Dipanshu Tiwari
II Chahat Bulandi
Grade- IX Rose
Position Name
I Anurag Bathla
I Harroopam Kaur
II Neeraj Kumar
Grade- X Lotus 
Position Name
I Vanshika
I Abhijeet Kumar
II Komal
Grade- X Rose 
Position Name
I Riya Sharma
I Aastha
II Diksha
Grade- XI 
Position Name
I Rimsim Watts
II Tanveer Kaur
III Roopam Sandhu

Slogan Making on October 18,2018

Classes -   VI  to XII      Held on - 18-10-2018
Grade- VI Lotus
Position Name
I Anshika Sidana
II Anshdeep
III Priyanks Chopra
Grade- VI Rose
Position Name
I Ayushi Tomar
II Anshjot Kaur
III Lovepreet Kaur
Grade- VII Lotus
Position Name
I Diksha
II Madhav Mahto
III Dhruvi Grover
Grade- VII Rose
Position Name
I Kajal Thakral
II Piya
III Arshdeep Kaur
Grade- VIII Lotus
Position Name
I Bhumika Setia
I Akshita
II Sanya Valecha
III Avneet Kaur
Grade- VIII Rose
Position Name
I Ashnoor 
II Anutaj Kaur
III Dineshpreet Singh
Grade- IX Lotus
Position Name
I Gurleen Kaur
I Saksham
II Aanya Valecha
Grade- IX Rose
Position Name
I Gautam Dhawan
I Anurag Bathla
II Dev Karan
Grade- X Lotus & Rose
Position Name
I Jashanjot Kaur
I Vanshika
II Komal
Grade- XI & XII 
Position Name
I Manpreet Kaur
II Jobanjeet Kaur

Word Meaning September 12,2018

Classes -   I  to XII      Held on - 12  September,2018
Class = I Lotus
Adm.no Position Name
2681A I Daksh
2310 II Yuvika Kamboj
2332 III Nmanshirat Kamboj
Class = I  Rose
Adm.no Position Name
2447 I Hemani Ghogha
2432 II Sharif
2566 III Rajeev Sidana
Class =II Lotus
Adm.no Position Name
2278 I Harshita
2487 II Ishita Choudhary
2622 III Manan Garg
Class =III Lotus
Adm.no Position Name
2434 I Bhawna
2303 II Diya
2403 III Siya 
Class =III Rose
Adm.no Position Name
2422 I Ananya
2652A II Dushyant
2305 III Gursahinoor Singh
Class =IV Lotus
Adm.no Position Name
2214 I Ruhani
2272 II Divanshi
2459 III Shivam Kumar
Class =IV Rose
Adm.no Position Name
2070 I Hanu Jhamb
2031 II Garvit Kamboj
2049 III Mannat Narang
Class = V Lotus
Adm.no Position Name
2395 I Pinky Watts
1966 II Prabhnoor Ahuja
2254 III Ram Krishandeep
Class = V  Rose
Adm.no Position Name
1983 I Angel Watts
1875 II Vansh Kamboj
2629A III Ishrat Kaur
Class =VI Lotus
Adm.no Position Name
2063 I Priyanka Chopra
1444 II Simran
1605 III Niyati
Class =VI Rose
Adm.no Position Name
1589 I Anshjot Kaur
1703 II Pranjal
2204 III Diya
Class =VII Lotus
Adm.no Position Name
2634A I Sukhwant Kumar
2289 I Khushi
2302 I Diksha
1591 II Kangna Kataria
1486 III Dhruv
2337 III Ekjot Singh
Class =VII Rose
Adm.no Position Name
1462 I Akashdeep Singh
1655 I Raninder Singh
1772 I Suhani
1473 II Natasha
1478 II Piya
1785 III Bhavesh Ramrakha
2679A III Hardil Kaur Randhawa
Class = VIII Lotus
Adm.no Position Name
1495 I Harmeet 
1356 I Pihu
1494 II Aryaman
1435 II Soundrya Chugh
1499 III Arman Nagpal
1359 III Harnoor Singh
1952 III Khushdeep Singh
Class = VIII  Rose
Adm.no Position Name
1639 I Paras Garg
1273 II Ashnoor
1172 II Shehnaz Sidhu
Class = IX Lotus
Adm.no Position Name
1152 I Chahat Bulandi
Class =IX Rose
Adm.no Position Name
1622 I Anurag Bathla
Class = X Lotus
Adm.no Position Name
2396 I Kashish
1265 I Neeharika
Class = X Rose
Adm.no Position Name
904 I Milind Sethi
Class = XI Lotus
Adm.no Position Name
540 I Jobanjeet Kaur
634 II Manpreet Kaur
1395 III Akshat kaul
1536 III Gursimran Singh Dhanjal
Class = XII Rose
Adm.no Position Name
1072 I Sourav
1868 II Rimsim Watts
2689A III Sumeena
1733 III  Navneet kaur
  Upcoming Events
  Contact Us
  Sachkhand Convent School

  Hindumal Kot Road, Abohar-152116 (Punjab), INDIA

01634 - 231112 -16, 232235
sachkhandschool@yahoo.com & info@sachkhandconventschool.com